Adresse-liste

Adresseliste pr. 19. august 2019 for Skælskør Solskinsmotion


Navn;                                     Adresse                        e-mail adresse                                Telefonnr.

Bestyrelse:

Conny Hansen,

formand                                 Enghaven 31               Conny.finn@mail.dk                         22 61 42 44


Inge Bülow Hansen

Næstformand                        Mølleager 7                   Inge41@live.dk                              23 66 44 23


Inge Stegmann

sekretær                               Birkevej 1                       sekretaer@solskinsmotion.dk       40 92 53 77


Anne Marie aoschischnig

Bestyrelsesmedlem              Hesselhaven 20             aoschischnig@gmail.com            28 19 17 25


Anne-Marie Kristensen         Solbakken 17                 amkri@c.dk                                  24 83 60 15

Bestyrelsesmedlem


Poul Stokholm Nielsen         Sorøvej 33                      poul49dk@gmail.com                 42 19 67 30

kasserer


Grete Bøje                          Enghaven 4               grete.boeje@gmail.c0m              58 19 48 37/51 80 48 

Bestyrelsesmedlem


Claus Karm                         Kongeåsen 4                  Clauskarm@gmail.com               30 74 75 14

Suppleant


Birgitte Durck                      Mølleager 22                   birgittedurck@gmail.com            50 42 27 26

Suppleant                           4230 Skælskør


Badminton;

Poul Stokholm Nielsen        Sorøvej 33                      poul49dk@gmail.com                 42 19 67 30

                                                           

Bordtennis;

Harry Holm                         Skolevangen                   birtheogharry@live.dk                 61 60 17 44


Bridge:

Sonja Christensen                                                       sonjatoftgaard@gmail.com         24 83 33 81


Gymnastik:

Inge Bülow Hansen              Mølleager 7                      Inge41@live.dk                          23 66 44 23


Krocket:

Keld Larsen                         Hesselbyvej 26                  Keld.a.larsen@gmail.com         29 71 32 38 


Vagn Andersen                   Hesselbyvej 11                  lenavagn@gmail.com                58 19 21 51


Krolf:

Inge Stegmann                   Birkevej 1                           inge@stegmann.nu                   40 92 53 77

   

Gudrun Holm                     Gartnerhaven 36                gudrunoghenningholm@yahoo.dk  42 55 18 45


Vagn Thomsen                                                             karinvagn@live.dk                     29 62 46 09


Lancier / Wienerbal:

Sonja og Børge Christensen                                       sonjatoftgaard@gmail.com         24 83 33 81

                                                                                                                                        58 19 49 73

Litteraturkreds:                  

Bent Toelberg                    Glænøvej 359                    toelberg@gmail.com                  31 61 58 19              R           

PIKLEBALL:

Anette Eva Frederiksen   Nordtoften 7                        anetteeva@gmail.com                23 23 09 03


kAJ Pedersen                  Vedskøllevej 160,                kajp@besked.com                       53 14 78 46


Styrketræning/vejledere:

Inge Bülow Hansen          Mølleager 11                       Inge41@live.dk                           23 66 44 23


Grete Bøje                        Basnæsvej 110                   Grete.boeje@gmail.com             58 19 48 37 / 51 80 48 37


KURLING:

 Laila Karm                      Kongeåsen                           lailakarm@gmail.com                 61 70 43 68 


Sang:

Annelise Knudsen           Næstvedvej 62                      aogi@email.dk                           28 78 88 64


Stig Thorup Rasmussen

(korleder)                         Solbakken 12                        rasthost@gmail.com                 21 68 67 49


Yoga:

Anne-Marie Kristensen    Solbakken 17                       amkri@c.dk                                24 83 60 15


Førstehjælp:

Hedvig Koefod                 Nordtoften 12                         hedvigkoefoed@gmail.com      51 54 27 09


Presse/informationstjeneste:

Conny Hansen                 Enghaven 31                         Conny.finn@mail.dk                  22 61 42 44

Lis Rosengaard                Grendalsvej 21                      lisrosengaard@hotmail.com     20 44 05 93


Rejseklub:

Conny Hansen                 Enghaven 31                         Conny.finn@mail.dk                  22 61 42 44


Webmaster:

Inge Stegmann                Birkevej 1                               sekretaer@solskinsmotion.dk    40 92 53 77


DGI:

Bente Riis Jensen

Kontaktperson DGI                                                        Bente.riis@dgi.dk                     79 40 46 62



Alle betaler et Medlemskontingent på kr. 100,00 pr. år. Og alle betaler aktivitetskontingent for de aktiviteter man tilmelder sig.

19.05.2016. IS